Wij staan voor je klaar

Heb je vragen voor een specifiek lid van ons schoolteam? Contacteer ons gerust!

LEERKRACHTEN

Ons leerkrachtenteam staat dagelijks paraat voor onze leerlingen. Digitaal zijn ze bereikbaar voor de leerlingen en hun ouders via smartschool.

compilatie team 20 21 met witte boorden l en R

Directie

Griet Wens

griet.wens@sintclara.kobart.be

Algemeen directeur

Carine Verheyen

carine.verheyen@sintclara.kobart.be

Pedagogisch directeur

Hanne Sips

hanne.sips@sintclara.kobart.be

Pedagogisch beleidscoördinator 1ste graad

Secretariaat

Linda Verheyden

linda.verheyden@sintclara.kobart.be

Onthaal 014 67 85 72

Martine Ceyssens

martine.ceyssens@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

Leerlingbegeleiding

Kathy De Jong

kathy.dejong@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

Sophie Nysmans

sophie.nysmans@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

Griet Van Laerhoven

griet.vanlaerhoven@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

Emmie Malfliet

emmie.malfliet@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

Veronique Dingenen

veronique.dingenen@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

ICT

Rob Vloemans

rob.vloemans@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

ICT

Katrien Dries

katrien.dries@sintclara.kobart.be

Leerlingensecretariaat

Smartschoolbeheerder

Tess Koppen

tess.koppen@sintclara.kobart.be

Personeelsdienst

Mireille Masui

mireille.masui@sintclara.kobart.be

Personeelsdienst

Monique Segers

monique.segers@sintclara.kobart.be

Boekhouding

Leerlingbegeleiding

Martine Ceyssens

martine.ceyssens@sintclara.kobart.be

Leerlingbegeleiding algemeen

Sabrina Le Pera

sabrina.lepera@sintclara.kobart.be

Leerlingbegeleiding 1ste jaar

Sarah Willems

sarah.willems@sintclara.kobart.be

Leerlingbegeleiding 2de jaar

Wim Verbeeck

wim.verbeeck@sintclara.kobart.be

Leerlingbegeleiding 3de en 4de jaar

Kristien Ciancio

kristien.ciancio@sintclara.kobart.be

Leerlingbegeleiding 5de en 6de jaar

Marian Mercelis

marian.mercelis@sintclara.kobart.be

Schoolpsycholoog

Jill Van den Schoor

jillvandenschoor@vclb-kempen.be

CLB- medewerker 

Floren Cox

florencox@vclb-kempen.be

CLB-medewerker

OUDERRAAD

Leen ouderraad

De leden van de ouderraad ondersteunen mee het schoolbeleid en zijn spreekbuis voor wat er leeft bij de ouders. Heb je als ouder zin om deel uit te maken van dit team of heb je een vraag over de schoolwerking, mail dan naar onze voorzitster Leen Hendrickx via ouderraad@sintclara.kobart.be. Je kan hen ook bereiken via hun Facebookpagina.

LEERLINGENRAAD

30725698_1489390631171275_9172454400696778752_n (1)

De leerlingenraad organiseert allerhande activiteiten om het schoolse leven nog wat meer pit te geven en om leerlingen bij te staan bij al hun vragen. Heb je als leerling een topidee of een vraag, stuur dan een mailtje naar leerlingenraad@sintclara.kobart.be of laat je tip/vraag achter op hun Facebookpagina.